Китайського вченого доктора Бінг Лю (Bing Liu) застрелили у своєму будинку в передмісті Піттсбурга, вбивця – 46-річним Хао Гу (Hao Gu), пише KDKA.

Також на тему: Лікар Лі Веньлян, який попереджав про коронавірус, помер після реанімації

Пізніше поліція виявила цього чоловіка мертвим у його машині – він застрелився. Автомобіль злочинця був розташований в декількох десятках метрів від будинку доктора Бінга.

Вбивство китайського науковця: дивитися відео

Правоохоронці розповіли, що чоловіки були знайомі між собою, але не уточнюється, як саме. Доктор Бігн був одружений, але дружини в момент злочину вдома не було. Реконструкція вбивства показала, що Хао увійшов в будинок, зробив кілька пострілів в Бінга.

Кулі потрапили в голову, шию і тулуб, від отриманих поранень доктор помер на місці. Після цього Хао повернувся у свій автомобіль і застрелився.


Доктора Бінга вбив його знайомий / pittsburgh.cbslocal.com

Вбивство виглядає підозрілим, якщо врахувати той факт, що доктор Бінг, як стверджується, вів важливі дослідження в Університеті Піттсбурга і "перебував на порозі дуже серйозних відкриттів з приводу розуміння клітинного механізму коронавірусу SARS-CoV-2".

Уродженець Китаю, як і багато інших своїх талановитих співвітчизників, доктор Бінг отримав освіту за кордоном. Він закінчив Національний університет Сінгапуру, а пізніше працював у наукових установах США.

В останні місяці доктор Бінг досліджував причини виникнення та розвитку COVID-19. Цілком можливо, що його вбивство не пов'язане з цією роботою, а стало причиною якихось інших подій.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.