Клінічні випробування для оцінки безпеки та ефективності вакцини розпочалося в Медичному центрі університету Небраски, повідомляє CNN.

До теми: Скільки людей захворіло на вірус з Китаю та у яких країнах: онлайн-мапа

Відомо, що для тестування вакцини відібрали 20 добровольців. Перша людина, якій зробили вакцину американець, якого евакуювали з японського лайнера "Diamond Princess".

Станом на 26 лютого від вірусної пневмонії, яку спровокував коронавірус, померли 2 711 людей. Загальна кількість інфікованих – 81 254 особи по всьому світу. Втім, є і хороші новини – одужало понад 27 тисяч людей.

Яких заходів безпеки вживає Україна через коронавірус Covid-19

  • Усі кордони та аеропорти проводять температурний скринінг пасажирів, що прибувають в Україну. Деякі пункти пропуску вживають посилених заходів безпеки.
  • Львівській, Закарпатській та Чернівецькій областям нададуть тест-системи для виявлення коронавірусу.
  • 20 лютого Україна евакуювала з китайського Уханя 45 українців та 27 іноземців. Ознак ГРВІ ні в кого не виявили, а тест на коронавірус негативний.
  • Люди перебувають на обсервації в медичному центрі "Нові Санжари", що на Полтавщині. Там вони пробудуть 14 днів – термін інкубаційного періоду.

коронавірус у цифрах кількість загиблих скільки одужали
Що відомо про коронавірус у цифрах / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.