Про це розповів генеральний директор ДУ "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" Володимир Курпіта, повідомляє "Укрінформ".

Читайте також: Cупрун розповіла про новий небезпечний стиль куріння

Він зазначив, що куріння в перші 30 хвилин після пробудження є доказом великої тютюнової залежності. І електронні сигарети аж ніяк не допомагають пережити синдром відмови від сигарет.

Фахівці ВООЗ та Центру громадського здоров'я МОЗ України презентували професійний сервіс з надання допомоги у відмові від куріння – він є конфіденційним та безкоштовним.

На думку головного лікаря Київського міського центру здоров'я Отто Стойки, зазначення на пачках сигарет номера гарячої лінії для тих, хто хоче позбутися від тютюнової залежності могла б стати непоганим інструментом пропаганди.

У Канаді, коли запровадили написи на пачках цигарок, кількість курців зменшилася удвічі. Ми закликаємо людей кинути палити у будь-якому віці,
– зазначив він.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.