Відкриття зробили науковці науково-дослідного інституту неврології Австралії (Neuroscience Research Australia), повідомляє Science Alert.

Читайте також: Які хвороби можна підчепити через гроші

Ретельно вивчаючи людський мозок при роботі над новим нейроанатомічним атласом, вони виявили раніше невідому ділянку, яка, можливо, є тільки у людей.

Анатомічну структуру виявили при використанні нового методу фарбування певних тканин мозку. Барвники зв'язуються з нейромедіаторами і специфічними ферментами, в даному випадку з ацетилхолінестеразою.

Нейробіологи виявили невідому ділянку у людському мозку

Ендорестіформне ядро ​​розташоване всередині нижньої мозочкової ніжки – пучка нервових волокон, по якому імпульси проходять від спинного мозку у мозочок.

Як відомо, нижня мозочкова ніжка бере участь в обробці сенсорної інформації та інформації про рухової активності, регулюючи поставу, рівновагу і рух тіла. Зі слів вчених, еndorestiform nucleus є групою відокремлених нейронів, яка може відігравати ключову роль у функціях ніжки мозку.

Можлива відсутність цього ядра у мавп може свідчити про те, що воно бере участь в забезпеченні тонкої регуляції руху людського тіла, наприклад, при грі на музичних інструментах.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.