Мешканцю села Магала було 55 років, односельці виявили його тіло 2 листопада та одразу зателефонували до поліції, повідомляє пресслужба Національної поліції у Чернівецькій області.

Читайте також: Запалення легень: що таке пневмонія та чим вона небезпечна для дорослих і дітей

Пневмонія – це запалення легеневої тканини, і в більшості випадків це захворювання є інфекційним.

Під час пневмонії альвеоли, які наповнюються повітрям під час дихання, заповнюються запальною рідиною. Це ускладнює газообмін в альвеолах, що суттєво впливає на їхню роботу, обмежуючи надходження кисню до органів.

Пневмонія – симптоми
  1. Погіршення загального стану;
  2. Втрата апетиту;
  3. Лихоманка;
  4. Занижена активність та млявість;
  5. Кашель;
  6. У деяких випадках буває задишка чи прискорене дихання;


Випадки пневмонії в Україні

Найчастіше пневмонія виникає через: вірусну, грибкову або бактеріальну інфекції. Також буває змішаний тип інфекції, тобто коли захворювання виникає через декілька збудників одночасно.

  1. Бактеріальна інфекція – найчастіше винуватцем бактеріальної пневмонії є: Streptococcus pneumoniae – він же пневмокок (20-60% випадків); Mycoplasma pneumoniae (5-50%); Chlamydia pneumoniae (5-15% випадків);Haemophilus influenzae (3-10% випадків); Enterobacteriaceae (Klebsiella pneumoniae, Escherichia coli та ін.) (3-10%); Staphylococcus aureus (3-10% випадків);
  2. Вірусна інфекція – найпоширенішими збудниками пневмонії серед вірусних інфекцій є: вірус грипу, респіраторно-синцитіальний вірус та вірус кору.
  3. Грибкова інфекція – збудниками захворювання можуть виступати цвілеві, дріжджоподібні гриби та пневмоцистити;

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.