Про це повідомляє видання Daily Mail.

Читайте також Лікарі не справляються, – українка про страшні реалії коронавірусу у Великій Британії

Від початку епідемії у Великій Британії на коронавірус захворіли 99 516 людей. На жаль, підтвердили 12 894 смертей від COVID-19. Через це у містах ввели карантин, а британцям наказали не виходити без потреб зі своїх домівок.

Однак у зв'язку з обмеженнями чимало людей не можуть отримати необхідне лікування. Так, у британців через карантин у зв'язку з пандемією коронавірусу виникли інші проблеми та захворювання. Лише за останній тиждень сталося близько 2600 летальних випадків.

За словами професора з університету Ноттінгема Тома Денінга, люди з хронічними захворюваннями намагаються уникати лікарень через коронавірус.

Причини збільшення кількості смертей можуть бути через страх людей викликати швидку допомогу, відвідувати медичні послуги, йти на хірургічні операції і навідувати лікаря. Тому деякі серйозні захворювання можуть виявитися занадто пізно для ефективного лікування,
– наголосив Денінг.

Професор додав, що особи з серйозними хронічними захворюваннями не можуть або не бажають регулярно відвідувати стаціонар, тому режими їхнього лікування можуть припинитися.

"Можливо, деякі люди, обмежені в своїх будинках, більше п'ють і курять, або харчуються нездоровою їжею. Це також може сприяти проблемам зі здоров'ям, включаючи нещасні випадки, навколо будинку", – додав він.


Живучість коронавірусу на поверхнях / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.