Пакистанка вже має трьох доньок. Коли вона завагітніла вчетверте, чоловік пригрозився її покинути, якщо на світ з'явиться ще одна дівчинка, а не син.

До теми Вагітність після 30: які існують ризики і як підготуватися до зачаття та пологів

Тож жінка нібито пішла до цілителя, який сказав, що для того, аби народився хлопчик, необхідно вбити собі у голову цвях.

Вагітна вирішила провести "процедуру" у себе вдома. Почувши її крик, рідні одразу кинулись на допомогу та спробували самостійно витягнути предмет із черепа. Цього зробити не вдалося – знепритомнілу та закривавлену жінку повезли до лікарні.


На УЗД видно, що цвях забитий майже у маківку / фото Dawn

Прийшовши до тями, пакистанка заявила лікарям, що після такого обряду у її сусідки народився син, хоч УЗД показувало доньку. Сама постраждала поки що не робила ультразвукове дослідження.

Правоохоронці проводять розслідування:

  • Наразі поліція шукає горе-цілителя, який радить людям вбивати у голову цвяхи та намагаються ідентифікувати пацієнтку за записами з камер відеоспостереження.
  • Також триває розслідування щодо лікаря, оскільки він не повідомив про інцидент правоохоронцям. Так, начальник поліції Пешавара Аббас Ахсан самостійно помітив інцидент після того, як фотографії жінки "завірусилися" у соціальних мережах.
  • Цвях досить глибоко проник у череп, тож питання про те, чи вагітна справді забила його самостійно, теж залишається відкритим.