Натомість на бустерну дозу вакцини проти коронавірусу багато охочих. Про це в ексклюзивному коментарі 24 каналу розповіла лікарка-педіатр Одородько Марина Володимирівна, яка працює у столичному Центрі COVID-вакцинації.
Цікаво Чому українці йдуть робити бустерне щеплення, – опитування
Лікарка зауважила, що вакцинація – важлива для здоров'я За її словами, вона дає більше шансів отримати легкий перебіг хвороби.
Вакцинація захищає в деяких випадках від захворювання, і навіть якщо людина захворіла – вона легко переносить цю хворобу. Без госпіталізації, вдома,
– зауважила вона.
Чи шкідлива бустерна доза вакцини
Окрім цього, Одородько прокоментувала побоювання щодо того, що бустерна доза вакцини проти коронавірусу переноситься важко.
Це чутки. Те, що бустерна доза важко переноситься і приносить якісь ускладнення, я думаю, що це неправда. І люди нормально її переносять, так як першу і, другу дозу – без ускладнень,
– заявила лікарка.
Темпи вакцинації проти коронавірусу в Україні
Джерело: МОЗ
Старт вакцинації від COVID-19 в Україні відбувся 24 лютого 2021 року. Від початку кампанії вдалося провести усього 29 218 505 щеплень. Загалом отримали першу дозу – 14 941 500 людей; отримали дві дози – 14 197 703 людини; додаткову дозу – 8 639 людей; бустерну дозу – 70 663 людей.
Що відомо про додаткову вакцину / Інфографіка 24 каналу
Що відомо про "бустерну" вакцину / Інфографіка 24 каналу