Це з'ясувалося завдяки опитуванню сайту знайомств для одружених IllicitEncounters.com, який популярний у Великобританії.

Читайте також: Топ-5 причин, чому люди зраджують

Найчастіше сайт відвідують чоловіки – їх 65% від загального числа власників акаунтів. Середній річний дохід користувачів – близько 52 000 фунтів (майже 2 мільйони гривень), що вдвічі більше середнього доходу британців.

За рік число людей, які шукають любов на стороні, збільшилася у вісім разів. При цьому 60 000 користувачів працюють у фінансовому секторі.


Люди, які багато працюють, схильні до зрад

Виявилося, що до зрад схильні трудоголіки: 20% користувачів працюють 80 годин на тиждень, 29% – 60 годин, 34% – 40 годин. Близько половини (45%) опитаних крутили службові романи потай від своїх коханих.

"Успішні люди народжуються трудоголіками. Вони живуть і дихають своєю роботою, працюють неймовірно багато. Але все ж вони люди. Їм хочеться фізичної близькості, а коли вони приходять додому, їхні обранці вже сплять", – пояснив представник сайту Крістіан Грант.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.