Язик в тріщинах – це не тільки негарно, але й небезпечно для здоров’я. Така патологія – це сигнал того, що в організмі стався певний збій. У медицині цьому явищу дано термін глосалгія. Прийнято вважати, що ця патологія носить нейросоматичний характер, йдеться у матеріалі udoktora,

Читайте також: Що таке зубна нитка та коли її починати застосовувати до дітей

Глоссит – стоматологічне захворювання, яке викликає появу тріщин. На поверхні органу утворюються дрібні тріщини, обрамлені світлими плямами нальоту.

При наявності утворень виникають неприємні відчуття у вигляді печіння і поколювань, в організмі активно починає розвиватися запальний процес, який необхідно вчасно виявити, щоб уникнути подальших проблем.

Тріщини в язику симптоми та лікування
Тріщини в язиці: симптоми та лікування

Причини виникнення тріщин на язиці:

  • порушення діяльності центральної нервової системи;
  • різні хвороби крові;
  • нездужання, пов’язані з проблемами шлунково-кишкового тракту;
  • нестача вітамінів в організмі; гормональний збій;
  • глистяні інвазії.

Ефективність лікування вважається неможливою без виявлення та усунення першопричини цього захворювання. Це можна пов'язати з тим, що тріщини – тільки наслідок порушення важливої ​​функції в організмі. Так що при появі тривожних симптомів: білого нальоту, болю, печіння язика - не зволікаючи, йдіть до лікарні.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі ​Здоров'я.