Секрет стрункості француженок полягає в їх ставленні до їжі, яке виховується з дитинства. Деякі звички варто перейняти собі, щоб підтримувати чудову форму без зусиль і навіть із задоволенням.

Читайте також: Що їдять моделі: список продуктів, які доступні кожному

Вибирайте натуральні продукти

Рекламодавці прекрасно знають про те, як діють етикетки "знежирений", "без цукру", "дієтичний". І безсоромно користуються цим. Але іноді під цими етикетками ховається велика кількість цукру, або обробка, після якої не залишається одних корисних речовин.

Французи обирають якісну та натуральну їжу
Французи обирають якісну та натуральну їжу

Француженки обирають натуральну їжу, так як вона насичує і дарує заряд енергії до наступного прийому їжі. До того ж, вони керуються принципом "краще дорожче і якісніше, а не більше і дешевше". Нехай це буде одна плитка якісного гіркого шоколаду або легкі тістечка ручної роботи, а не велика порція недорогого морозива (в складі якого обов'язково є шкідливі трансжири), нехай краще буде риба, ніж дешева курка незрозумілої якості.

Насолоджуйтеся їжею

Француженки ніколи не будуть картати себе за з'їдене тістечко або шматочок шоколаду – їм важливо отримувати задоволення від життя і їжі в тому числі. Час від часу потрібно балувати себе улюбленими, хоч і шкідливими продуктами. Інакше все може закінчитися зривом, який не закінчиться на одному шматочку торта.

Не відмовляйте собі в десертах
Не відмовляйте собі в десертах

Порада від француженок: "Позбавтеся від огидного почуття провини". Дозволяйте собі улюблені страви у невеликій кількості. Це краще, ніж відчувати стрес від повної відмови. Француженки не відмовляють собі в petits riens – щоденній дозі "маленьких задоволень". Не варто говорити: "Я не їм солодкого" і потім голодними, заздрісними очима дивитися в тарілку своєї подруги.

Сприймайте їжу, як спосіб соціалізації

Їжте для того, щоб жити, а не навпаки. Важливо пам'ятати, що їжа живить не тільки ваше тіло, але і душу, і розум. Наприклад, француженки використовують час, відведений на обід, не тільки для втамування голоду, але для дружніх бесід з колегами, обговорення останніх новин. Вони насолоджуються їжею в приємній компанії, тому рідко переїдають.

Трепетне ставлення до їжі не дозволяє набивати рот різними дурницями, не дозволяє їсти на ходу і що попало. Можна сказати, що жителі Франції одержимі їжею, але у них ця одержимість виливається в бажання їсти вишукано і красиво, а не багато.