Також тромби можуть спричинити інфаркт з летальним результатом, передає Мedikforum.

Вони можуть утворюватися у кровоносних судинах або у порожнині серця і через сидячий спосіб життя, порушене згортання крові, аутоімунні захворювання, операції на великих венах, фібриляцію передсердь, серцеву недостатність тощо.

Читайте також: Яке вино може позитивно впливати на тривалість життя

Тромб, який утворився, поступово збільшується і його відрив від стінки судини може привести до закупорки тромбом кровоносної судини, що припиняє нормальний кровотік і призводить до ішемічного інфаркту чи інсульту.

У народній медицині існують три простих способи, які допомагають розчинити тромби та покращити стан здоров'я протягом тижня.

1. Для профілактики тромбозу за 10 хвилин до їжі корисно з'їдати трохи грейпфруту. Цей фрукт чудово очищає судини.

2. Також медики рекомендують щодня пити склянку томатного соку. Він містить речовини, які знижують ризик злипання тромбоцитів у згустки.

3. Одна свіжа морквина в день, яка містить фітонциди і корисні мікроелементи, ефективно зміцнить стінки судин і не допустить утворення тромбів.

Що таке тромб? Це прижиттєвий згусток крові, що утворюється у кровоносних судинах внаслідок патологічних змін стінок судин або змін властивостей крові. Процес утворення тромбу називають тромбозом. Тромби бувають пристінковими та закупорювальними.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.