Так, за словами експерта, існують прості правила, яких треба дотримуватися в повсякденному житті для досягнення максимальних результатів в схудненні і здоровому способі життя, пише My Domaine.

Скоротіть вживання знежирених продуктів

Пастернак рекомендує уникати знежирених десертів та інших знежирених продуктів.

За його словами, виробники прибирають жир із солодощів і , як правило, замінюють його цукром.

Отже, коли ви хочете побалувати себе чимось солодким, краще з'їжте нормальний десерт, але обов'язково пам'ятайте про кількість з'їденого продукту – обирайте розумну порцію, а краще її зменшену версію,
- каже експерт.

Вимикайте гаджети

Харлі Пастернак називає залежність від смартфонів серйозною проблемою сучасного світу, яка впливає, зокрема, на нашу фізичну форму.

Тренер зазначає, що все більшу популярність у всьому світі набирає рекомендація фахівців регулярно "відключатися" як мінімум на одну годину на день від своїх гаджетів.

Краще присвятіть час читанню книги, зайняттям йогою, медитації або просто пішій прогулянці.

Гуляйте пішки

Пастернак запевняє, що сидячий спосіб життя – головний ворог стрункості.

У день рекомендовано долати 10 тисяч кроків.

За словами тренера, піші прогулянки – один з найпростіших і доступних способів зміцнити здоров'я і поліпшити фізичну форму.

Піші прогулянки прямо під час робочої зустрічі – відмінна вправа! Дослідження показують, що вони не тільки позитивно впливають на здоров'я і фігуру, але і сприяють креативності, стимулюючи творче мислення,
- каже Пастернак.

Читайте також: Що категорично не можна публікувати в соцмережах: поради психологів