Тому запам'ятайте три причини, чому варто випивати вранці стакан теплої води з медом і лимоном.

Зміцнення імунітету

Такий медово-лимонний напій обов'язково допоможе зміцнити імунітет і прискорити одужання при легкій застуді. Для того, щоб його приготувати, розчиніть в склянці теплої води ложку меду і таку ж кількість свіжовичавленого лимонного соку. Вітамін С, що міститься в лимонах, і багатий на мінерали мед допоможе організму в боротьбі з бактеріями і вірусами.

Читайте також: Чим замінити каву зранку: ТОП корисних альтернатив

Користь для травлення

Також ароматний напій приводить в норму роботу шлунково-кишкового тракту людини та покращує обмін речовин. Він також сприятливо впливає на роботу підшлункової залози і жовчного міхура. Вода з лимоном і медом покращує роботу печінки, нормалізує обмін речовин і підтримує здорову мікрофлору кишечника.

Очищення шкіри

Медова вода покращує циркуляцію крові і сприяє виведенню токсинів з усього організму, що сприятливо позначються на стані шкіри. Крім того, вітамін С, який міститься в лимоні, є потужним антиоксидантом, що уповільнює процеси старіння.

Також рекомендовано вживати при запальному процесі мед з прополісом, при розладах кишечника допоможе мед з квітковим пилком, а при захворюваннях печінки використовують маточне молочко.