Одним з корисних напоїв для здорового серця є зелений чай, передає "Країна здоров'я".

Він містить антиоксиданти, які запобігають ризику розвитку ішемічної хвороби. Також зелений чай знижує рівень холестерину і запобігає утворенню тромбів і розвитку інсульту. Фахівці рекомендують вживати до трьох чашок чаю щодня.

Читайте також: Який напій найкраще втамовує спрагу у спеку

Гранатовий сік містить природні активні антиоксиданти та поліфеноли, корисні для роботи серця. Та ним не варто захоплюватись – можна пити один раз на день протягом трьох місяців, а потім зробити перерву на місяць. І не забувайте – гранатовий сік п'ють розведеним 50:50, за півгодини до їжі.

Червоне вино також має речовини, що знижують рівень холестерину у крові і перешкоджають утворенню тромбів. Окрім того, алкогольний напій може підняти рівень хорошого холестерину. Але дуже ним не захоплюйтесь.

І кава вже вкотре під час досліджень підтвердила свою користь для серця. Вона знижує ризик розвитку інфаркту та інсульту на 20-40%. Медики рекомендують пити не більше 4 чашок натуральної кави на день.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.