Ось перелік речей, які будуть зайвими для малюка, пише "Наша мама".

1. Ваги для новонародженого

Достатньо буде зважування у поліклініці, адже здорові діти не потребують щоденного зважування. Якщо ж новонародженому необхідно це – то варто взяти ваги на прокат або попросити у родичів.

Читайте також: Звичайні іграшки для ванної можуть бути небезпечними для здоров’я, – вчені

2. Підігрівач для вологих серветок

Досвідчені батьки взагалі вважають цей пристрій найдаремнішим у побуті. Тим більше, що вологу серветку можна зігріти й у руці.

3. Стерилізатор для сосок.

Досвідчені педіатри переконані, що стерилізатор для сосок є марною річчю. Соску, яка впала на підлогу, за їхніми словами, необхідно промити теплою кип'яченою водою.


4. Утилізатори для підгузків

Сеча новонародженого не має такого ж запаху, як у дорослого. Тому підгузки можна викидати у відро для сміття.

5. Готова аптечка для новонародженого

Купуючи готову аптечку для новонародженого, ви платите за речі, які можуть не знадобитися. Тому набагато дешевше зібрати таку аптечку власними руками, купуючи все окремо.

6. Підігрівач дитячого харчування.

Малюк не потребує підігрівача дитячого харчування, якщо він на грудному вигодовуванні. А зціджене молоко можна підігріти на водяній бані. Якщо дитина на штучному вигодовуванні, то батьки дають їй тільки свіжоприготовлену їжу.

7. Ходунки

Ходунки, за словами медиків, є шкідливим для малюка. Якщо є батьки вирішили купити їх – то необхідно проконсультуватися з лікарем.

8. Стрибунці

Не всі діти люблять стрибати. Тим більше, що під час цього йде велике навантаження на хребет дитини, що теж може погано вплинути на здоров’я новонародженого.

9. Балдахін на ліжечко

Це річ, швидше за все. Для окраси, проте ні від протягу, ні від світла воно не захищає, а тільки збирає пилюку.10. Пеленальний столик

Такий столик зазвичай використовують батьки лише перші місяці. Після цього вони пеленають дітей на ліжку, оскільки малюки стають більш рухомими.

До слова, серцеві хвороби малюка на ранніх стадіях можуть бути непомітними, а перші ознаки появляються з часом. Проте є кілька ознак, за якими можна визначити, чи є дитини проблеми із серцем.