Про це йдеться в дослідженні психологів з Лондона і Сінгапуру, вони запевняють, що виявити людей з високим інтелектом можна за 30 секунд.

Читайте також: Спростували популярний міф про мозок та нервову систему

Ось ці два питання:

1. Якщо б ви жили в густонаселеному районі, вас би дратувала велика кількість людей?
а) так, сильно
b) трохи
c) взагалі б НЕ дратувала

2. Якби була така можливість, ви б хотіли зустрічатися з друзями не кілька разів на тиждень, а спілкувалися з ними кожен день?
a) так, звичайно!
b) можливо
c) не хотів

Результати

Якщо ви відповіли "b" або "c" на перше питання і "c" на друге – ваші соціальні переваги збігаються з поведінкою інтелектуалів.


Розумні люди більше часу проводять у компанію, хоч не потребують цього

Життя в густонаселених районах в цілому асоціюється з меншою задоволеністю життям, але дослідження показало, що натовпи людей більше дратують респондентів з низьким інтелектом (середній бал групи за стандартним IQ-тестом – 81), ніж групу із середнім балом 116. Тест передбачає, що "середній інтелект" – це 100 балів.

У випадку з приятелями – щоденне дружнє спілкування, згідно з тим же дослідженням, приносить більше радості людям з невисоким IQ. На інтелектуалів це так не діє. Цікаво, що розумники недостатньо розумні для того, щоб розпізнати цю проблему – вони проводять в компаніях більше часу, ніж недалекі люди, не розуміючи, що інтенсифне соціальне життя приносить їм більше роздратування, ніж веселощів.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.