Видання adme.ru підготувало перелік побутових речей, про обмежений термін придатності яких ми навіть не здогадуємось.
Спальня
Мало хто знає, що термін придатності звичайної подушки дуже короткий. Її не можна використовувати довше ніж 2-3 роки. Справа в тому, що який би наповнювач не був у подушці, з часом у ньому поселяться пилові кліщі. Крім того, з часом вона втратить форму, тож стане незручною для сну.
Домашні тапочки з часом стають ідеальним середовищем для грибків. Тож не варто користуватись ними довше ніж 6 місяців.
Ванна
На губках для душу може утворюватись грибок і пліснява. Тож через 6 місяців цей засіб гігієни бажано змінити.
Рушниками не варто користуватись довше ніж 3 роки. Адже вологі рушники – придатне середовище для розвитку бактерій. У цьому випадку не допоможе навіть прання.
Читайте також: Як часто треба прати одяг: корисна інфографіка
Зубну щітку треба змінювати кожних 3 місяці. Цей предмет збирає бактерії та небезпечні мікроби.
Термін придатності звичайного гребінця – не довше 1 року. До речі, кожного тижня його бажано мити.
Користуючись засобами дезінфекції ми звертаємо увагу на термін придатності, вказаний на упаковці. Однак, мало хто знає, що відразу після відкриття, їхні дезінфікуючі властивості знижуються. Тож через 3 місяці ці засоби варто змінювати.
Одяг
Вже через 1-2 роки бюстгальтер втрачає свою еластичність і форму, він навіть може створювати дискомфорт для власниці, тож через 2 роки його варто змінити.
Кросівки для бігу треба змінювати кожного року, адже тоді вони втрачають свої амортизаційні властивості і можуть призвести до травм.
Кухня
Спеції ми використовуємо доти, доки вони банально не закінчаться. Але вже через 1-3 роки вони втрачають смак та аромат, відтак бажаного ефекту ви не отримаєте.
З борошном та ж історія, що й зі спеціями, ми користуємось ним, поки упаковка не опустіє. Однак насправді термін придатності борошна вищого сорту – 12 місяців, а першого – лише півроку.