Вчені Дослідницького центру Theragnosis розробили фототерапевтичний агент, який обіцяє повне знищення ракових клітин без побічних ефектів. Він передбачає лише одну ін'єкцію і повторну фототерапію.

До теми Павутина смерті: новий метод вбиває ракові клітини за 4 години

Принцип дії агента

Технологія фототерапії, метод лікування раку з використанням світла, вводить фотосенсибілізатор, який руйнує ракові клітини за допомогою лазера, який накопичується тільки в ракових тканинах.

Підводні камені

Дія звичайних фотосенсибілізаторів триває лише один сеанс, тому їх необхідно вводити кожен раз, коли процедура лікування повторюється.

Крім того, фотосенсибілізатор має здатність накопичуватися в очах і шкірі людей, зокрема провокує підвищену світлочутливість — пацієнтів слід ізолювати від сонячного світла і ламп.

Перспектива фототерапії

Фотосенсибілізатор не тільки впливає виключно на ракові клітини, але й не токсичний — всі органи і здорові тканини залишаються в нормі.

Завдяки одній ін'єкції пацієнт зможе отримувати повторні сеанси фототерапії, не побоюючись побічних ефектів після лікування, до повного видалення ракових клітин з організму.