Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун у своєму Facebook.

Читайте також: Вакцина від грипу: все, що потрібно знати про щеплення

За її словами, від грипу потрібно вакцинуватися щороку за відсутності протипоказань. Робити це можна протягом всього епідсезону – з осені й до весни. Звісно, краще зробити щеплення якомога раніше.

Уляна Супрун
“Зазвичай імунітет формується протягом 2-3-х тижнів після вакцинації. Якщо в цей період людина заразиться вірусом грипу, то захворіти можна. Тому так важливо не затягувати з вакцинацією і зробити щеплення якнайшвидше до початку епідемії”.

Вона також зазначила, що епідемії грипу в Україні немає. За минулий тиждень на грип та ГРВІ захворіли понад 213 тисяч людей. А епідемічні пороги перевищено в 9 областях – Хмельницькій, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Луганській, Донецькій, Одеській.

Уляна Супрун
“Якщо ви ще не отримали свій захист від грипу — вакцинуйтесь. Зараз є достатньо якісних та безпечних вакцин. Вже понад 138 тисяч українців зробили щеплення від грипу”.


Симтпоми грипу: якщо стан хворого погіршується – викликайте швидку!

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.