Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун назвала основні причини, через що виникає бронхіальна астма, йдеться на сторінці у Facebook.

Читайте також: Як не допустити виникнення варикозу під час тренувань

Астмою можуть захворіти люди усіх вікових груп. Її не можна вилікувати, проте можливо контролювати перебіг захворювання.Найбільш поширені причини бронхіальної астми:

  1. Алергени. Астма частіше виникає у пацієнтів, що страждають від алергічного риніту або атопічного дерматиту
  2. Спадкова схильність.
  3. Шкідливі умови праці: вплив хімічних подразників, особливо на робочому місці.
  4. Низька вага при народженні та/або куріння матері під час вагітності.
  5. Часті респіраторні захворювання.
  6. Деякі медикаменти. Аспірин, група протизапальних і знеболювальних препаратів, ліки від тиску (бета-блокатори) також можуть стати причиною бронхіальної астми.
  7. Ожиріння.
  8. Низька фізична активність.

Для того, щоб не захворіти на бронхіальну астму, потрібно часто прибирати у помешканні, стежити за рівнем сухості повітря в домі, зволожувати та фільтрувати повітря.

Не варто зволікати при перших підозрах на астму – зверніться одразу до лікаря. Обмежте використання хімікатів, не вживайте препарати, що можуть спричинити хворобу.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.