Що відомо про нову речовину

Тріптерігіум Вілфорда довгий час використовувався китайськими цілителями для лікування ревматоїдного артриту. Але в 1983 році лікарі помітили, що чоловіки, які приймають його понад три місяці, страждають від безпліддя.

Також на тему: Збільшення статевого члена: як обрати метод та від чого відмовитися

У них знижувалася кількість сперматозоїдів і зменшувалася їхня рухливість. Після цього вчені досліджували сотні хімічних сполук, які містить тріптерігіум, в надії знайти компонент, який працює проти сперми.

Автори нового дослідження підтвердили ефективність одного з них – тріптоніда – в дослідженні на тваринах. Вони припускають, що мета тріптоніда – один з білків сперматід.

Як діє новий контрацептив для чоловіків

У дослідженні при прийманні тріптоніда один раз на день самці мишей ставали безплідними через три-чотири тижні, а самці мавп – через п'ять-шість тижнів. Експериментальний препарат деформував 100% сперматозоїдів піддослідних тварин. Сперматозоїди більше не могли рухатися до яйцеклітини.

Вчені вважають, що цей компонент схожий на ідеальний чоловічий контрацептив, який пригнічує сперматозоїди, не виснажуючи резерв клітин яєчок. Новий компонент – не гормональний засіб. Тому автори дослідження чекають, що у нього не має бути побічної дії на настрій і поведінку. При випробуванні на тваринах у тріптоніда токсичних ефектів не виявили.

Контрацептивна дія тріптоніда оборотна, здатність до зачаття поверталася до тварин через шість тижнів після припинення приймання. Вчені сподіваються почати випробування нового чоловічого контрацептива незабаром.