У звіті "Підлітки та екрани" від вчених Каліфорнійського університету, повідомляється, що 51,5% підлітків хотіли б бачити більше контенту про дружбу та платонічні стосунки, а не романтичні.

Також на тему Скільки часу має тривати секс

Нове дослідження вподобань зумерів

Учасниками опитування стали 1500 зумерів, по 100 учасників у кожній віковій групі від 10 до 24 років, лише 13 – 24 річних запитували про теми, пов’язані з сексом і романтикою. Національна академія наук визначає підлітків у віці від 10 до 24 років поколінням. 47,5% опитаних з них впевнені, що в сюжеті можна обійтися без відвертих сцен.

Крім того, згідно з опитуванням, 44,3% молодих людей вважають, що "романтичними мотивами зловживають надмірно". Приблизно 39% хотіли б бачити більше зображень безстатевих персонажів

Також представники покоління Z зізналися, що для них важливо, щоб показані на екрані історії відображали їхні власні життя.

Інші вподобання молоді

Психолог та співавторка дослідження Ялда Т. Ульс вважає, що Голлівуду потрібно враховувати думку зумерів. За її словами, цьому поколінню потрібні історії, які відбивають весь спектр відносин.

Серед інших ключових висновків, згідно зі звітом:

  • 56% підлітків віком 10 – 24 надають перевагу оригінальному контенту, а не франшизі та ремейкам.
  • Переважна більшість підлітків хоче, щоб серіали виходили одразу сезонами, а не по серії на тиждень.
  • Підлітки хочуть бачити на екрані сюжети, які схоже на їхнє життя. Минулого року було навпаки.
  • Цього року більшість респондентів вибрали б білого чоловіка як героя епізоду чи фільму, тоді як минулорічні респонденти надали перевагу чорношкірому герою.