Центри з контролю і профілактики захворювань США (CDC) доповнили свій список симптомів COVID-19, пише Digital Trends.

Читайте також: Уряд США опублікував нові дослідження впливу сонця на COVID-19: неочікувані результати

У доповнений список потрапили: озноб, тремтіння від ознобу, біль в м'язах, головний біль, біль в горлі, а також втрата смаку та нюху.

Люди, які виявили у себе подібні симптоми, першими зможуть протестуватися на коронавірус. У CDC також попередили про симптоми COVID-19, які вимагають невідкладної допомоги лікаря.

Варто знати! Невідкладні стани: тяжкість у грудях і утруднене дихання, що супроводжуються помутнінням свідомості та синюшність губ і інших ділянок тіла.

Новий список симптомів дозволить змінити підхід до того, які пацієнти першими пройдуть тестування на коронавірус. Це особливо важливо, враховуючи, що тестів досі не вистачає.

Список ознак COVID-19, який використовує Всесвітня організація охорони здоров'я, відрізняється від списку CDC. У нього входять висока температура, сухий кашель і втома. При цьому болі в тілі, закладеність носа, біль у горлі і діарея перераховуються в списку слабших симптомів, які проявляються на пізніх стадіях захворювання.

Коротко про поширення COVID-19 у США

  • У США COVID-19 інфікувались більше ніж мільйон людей. Наразі загальна кількість офіційно підтверджених випадків захворювання в країні складає 1 040 488 і ця цифра постійно зростає.
  • Від ускладнень, спричинених коронавірусом, померли понад 60 тисяч американців.
  • Штат Нью-Йорк став одним з глобальних центрів пандемії COVID-19 у світі, адже саме там – більшість випадків зараження в США.


Симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.