Раніше на науковому порталі pubmed опублікували результати роботи міжнародної команди дослідників, які стверджували, що мобільна мережа п'ятого покоління 5G змушує клітини людини створювати коронавірус, пише Daily Mail.

Також на тему: Наскільки небезпечною для здоров'я є мережа 5G

Висновки псевдонауковців

У ньому йшлося, що людські клітини шкіри служать свого роду антенами, які абсорбують сигнал, який передається до інших клітин. Після цього вірус і починає прискорено розмножуватися в організмі людини.

Наукова спільнота була шокована такими заявами. До того ж автори псевдодослідження не провели жодного експерименту, який би доводив їхні висновки. Всі свої твердження вони робили тільки на основі довгих, плутаних формул і розрахунків, які до того ж суперечили один одному.

Спростування дослідження

Вже 24 липня це дослідження видалили з порталу. З'ясувалося, що його проводили дослідники з Guglielmo Marconi University в Італії, Central Michigan University в США і Першого державного медичного університету в Росії.

Найважчі спалахи вірусу реєструються в містах, але це повністю корелюється з високою щільністю населення, а не з наявністю інфраструктури 5G. Важливо, що технологія майже не поширена в США, але країна займає перше місце за кількість інфікованих.

Також автори дослідження стверджують, що частота веж 5G вища 24 GHz і досягає 72 GHz, що в кілька разів вище можливостей техніки.

Найвища частота була зареєстровано в Південній Кореї і Японії, вона становила 29,5 GHz. Нарешті, в статті дослідників пишуть, що хвилі 5G можуть призводити до "вироблення COVID-19". Судячи з усього, автори навіть не зрозуміли, що COVID-19 це хвороба, а зовсім не вірус (SARS-CoV-2), який її викликає