Величина частки заражень Дельта-штамом

Прогноз науковців щодо розвитку епідемії та аналіз чинної ситуації – невтішний. Так, потужну нову хвилю можна очікувати, коли частка зараження штамом Дельта досягне приблизно 90% від нових випадків.

Зверніть увагу Епідемія холери триває: недуга забрала життя 816 людей у Нігерії від початку року

Хоча величина частки Дельти для України на цей момент – невідома,
– наголосили вчені.

Як захиститися від Дельта-штаму?

Від Дельта-штаму та його ускладнень можна захиститися лише вакцинацією.Щеплення можна зробити у найближчому пункті щеплення чи центрі масової вакцинації.

Якщо ви маломобільна людина або ж працюєте у компанії, де є понад 50 охочих зробити щеплення, то можна викликати мобільну бригаду.

Темпи зростання недуги

Науковці відзначили, що попри певне гальмування в останні дні, ризики вибухових темпів зростання захворюваності лишаються істотними.

"Кількість позитивних тестів минулого тижня вже зростала у 1,5 раза. Ці темпи можуть бути перевершені найближчим часом через збільшення частки штаму Дельта серед випадків хвороби", – мовиться у повідомленні.

Коронавірус в Україні: останні дані

  • Від учора, 10 серпня, в Україні на коронавірус SARS-CoV-2 захворіли 1 122 людей. З-поміж нових хворих – 54 дітей та 31 медиків. Окрім цього, коронавірус забрав життя ще 25 людей.
  • Загалом від початку пандемії на коронавірус захворіли – 2 261 354 особи в Україні. Одужало – 2 193 752 особи, але, на жаль, померли від недуги – 53 149 людей.

Що відомо про штам коронавірусу Дельта інфографікаЩо відомо про штам коронавірусу Дельта / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу