Спалах холери

Зокрема, мовиться про 31 425 ймовірних випадків захворювання. З початку 2021 року спалахи холери спостерігалися в 22 штатах Нігерії (із 36) і Федеральній столичній території.

Увага Коронавірус в Україні: понад половину виявлених хворих за добу госпіталізували

У заяві Нігерійського центру контролю захворювань (NCDC) мовиться, що зараз кількість можливих випадків захворювання продовжує зростати по всій країні.

Епідемія переросла в національну кризу,
– наголосили у повідомленні NCDC.

Для того, щоб уникнути зараження, у відомстві закликали жителів країни дотримуватися правил гігієни і користуватися джерелами чистої води.

Крім того, міністерство охорони здоров'я Нігерії направило медичні бригади в штати, які постраждали найбільше. Також посилили тестування і запустили кампанію з вакцинації від холери.

Що відомо про холеру?

Холера – це гостра діарейна інфекція, що виникає при вживанні харчових продуктів або води, заражених бактерією Vibrio cholerae. Холера передається фекально-оральним шляхом від людини до людини, частіше – при вживанні забрудненої води, овочів, фруктів, при купанні та побутових контактах. Без належного лікування холера може призвести до смерті.

Протягом історії ця недуга викошувала людей, спричинила 7 глобальних епідемій і надалі забирає життя 100 тисяч людей щороку. Разом з тим, холера є легко виліковною хворобою.