Фахівці порталу Prevention радять відмовитися від цих звичок, щоб зробити свій день енергійним та продуктивним.

7 звичок, які викликають втому протягом дня:

Ви лежите в ліжку зайві 20 хвилин після пробудження

Доктор медичних наук, член Американської академії медицини сну Радж Дасгупта заявляє, що ліжко призначене тільки для сну. Якщо після того, як пролунав будильник, людина лежить там ще протягом деякого часу, організм посилає мозку сигнал про те, що потрібно спати далі.

Сон з фітнес-браслетом

Загалом, за словами експертів, фітнес-трекер – це річ корисна. Але якщо використовувати його для відстеження фаз сну, прокинувшись, людина може відчувати себе втомленою.

Навіть якщо насправді ми висипалися, але браслет показує, що сон був неспокійним, ми починаємо налаштовувати себе, що день пройде погано.

Ви не п'єте вранці воду

Якщо ми не поповнимо запаси води вранці, то рівень життєвої енергії протягом дня падатиме. Зневоднення робить людину дратівливою та втомленою.

Душ перед сном

За словами фахівців, чим глибше людина занурюється в сон, тим сильніше знижується температура її тіла. Коли ми приймаємо гарячий душ на ніч, ми підвищуємо температуру тіла. Таким чином організму потрібно більше часу, щоб охолонути та заснути. З іншого боку, теплий душ вранці дозволяє швидше підбадьоритися, корисний також контрастний душ.

Спортзал після роботи

Вечірні тренування діють так само, як і нічний душ. Для підвищення продуктивності набагато ефективніші ранкові, а не вечірні, заняття.

Замало часу на свіжому повітрі

Для підтримки високого рівня енергії нам треба перебувати на сонці і вбирати вітамін D. Дослідження показують, що люди, у яких спостерігається дефіцит вітаміну D, частіше страждають від синдрому хронічної втоми.

Прокидання під неправильну музику

Дослідження показують, що бадьорить, дозволяє швидше прокинутися і підвищує енергію та музика, ритмічність якої становить від 120 до 145 ударів в хвилину.

Читайте також: Як висипатися навіть у часи аномальної спеки: корисні поради