Дослідники, про роботу яких розповідає Business Insider, проаналізували поширення коронавірусу Covid-19 у Великобританії і США та прийшли до висновку, що ізоляція усіх заражених і заборона на масові зібрання можуть скоротити число смертей вдвічі. Однак для цього жорсткі заходи повинні залишатися в силі до тих пір, поки не з'явиться вакцина.

Важливо Карантин не закінчиться 3 квітня, – експерт сказав, на скільки він може продовжитись

За словами авторів дослідження, якщо карантинні заходи будуть ослаблені до впровадження вакцини, швидкість поширення вірусу і смертність від нього швидко повернуться до початкових рівнях. Зокрема, нова хвиля епідемії може накрити Китай, де число заражень вдалося знизити до мінімуму.

На жаль, епідеміологи не врахували, чи зможе економіка витримати 18 місяців жорстких карантинних заходів.

Відтак, деякі країни переглянули ймовірність продовження карантину.New York Times повідомив, що план американського уряду тепер передбачає, що епідемія триватиме не менше півтора року і буде розвиватися кількома хвилями.

Крім того, план закликає прийняти Закону про оборонну промисловість, який дозволить перенаправити промислові ресурси на програми національної безпеки. Це дозволить ефективно реагувати на такі наслідки, як колапс системи охорони здоров'я і брак продуктів чи медикаментів.

Читайте також:Трамп готується до затяжної пандемії коронавірусу: деталі плану дій США

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон оголосив, що планує прийняти більш суворі заходи щодо стримування коронавірусу.


Карантинні заходи в Україні/Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.