Зараз повний курс вакцинації пройшли всього 22,5% населення Молдови. Про це повідомила прем'єр-міністерка Наталя Гаврилиця на засіданні уряду 30 вересня.

Увага Вітамін Д для дітей та підлітків: визначаємо правильне дозування

Загалом, за останніми даними тамтешнього МОЗ, в Молдові повністю вакцинували проти коронавірусу 781 515 осіб. Тож прийняли рішення давати людям додаткові оплачувані вихідні, щоб пришвидшити вакцинальну кампанію.

Ми вжиємо кілька заходів, щоб підтримати вакцинацію. Мовиться про рішення субсидіювати з держбюджету дводенний вихідний для тих, хто зробив щеплення від коронавірусу,
– сказала Гаврилиця.

Вона додала, що таке рішення має спонукати роботодавців просувати вакцинацію в своїх колективах. Прем'єрка також наголосила на потребі активізувати перевірки і забезпечити дотримання санітарних заходів.

Звернулася вона і до роботодавців: "Переконайтеся, що ваші підприємства не обслуговують клієнтів, які не носять масок і що їх надягають всі ваші співробітники. Я звертаюся до менеджерів магазинів, заправних станцій, банківських установ, офісів. Ми не можемо постійно всіх перевіряти."

Цікаво У США масово звільняють лікарів через відмову вакцинуватися

Коронавірус в Молдові

  • У Молдові за останню добу, 30 вересня, у 1 553 людей діагностували коронавірус. Так, число тих, що заразилися в країні збільшилася до 294 392 осіб.
  • Загалом вилікувалися від коронавірусу 277 659 осіб (додалось 1 314 за добу).
  • Від ускладнень через COVID-19, за останню добу померли 24 людини. Загальна кількість жертв коронавірусу в країні – 6 777 людей.