Не всі лікарі вимагають гінекологічний набір, рукавички та рушник. Якщо така необхідність така є, лікар про це повідомить сам, розповіла лікарка акушер-гінеколог Тетяна Калиній.

Читайте також: Візит до гінеколога: що потрібно знати

Що варто брати з собою на прийом до гінеколога

  • Усі та будь-якої даності висновки УЗД, гормональних обстежень, мазки, результати біопсій, МРТ, консультативні довідки чи виписки зі стаціонару.
  • Запишіть собі в нотатках чи блокноті усі запитання, які виникли до гінеколога, аби не забути їх від хвилювання. Практика показує, що більша частина запитань забуваються під час консультації через певний "мандраж".


Що брати з собою на прийом до гінеколога

  • Знайте дату останніх місячних. Це надважливо в процесі співпраці з гінекологом. Якщо ви не вмієте правильно розрахувати свій цикл, не соромтесь і скажіть про це лікарю.
  • Якщо ви звертаєтесь до гінеколога-репродуктолога з питаннями про планування вагітності, візьміть з собою чоловіка. Повірте, для нього це буде дуже інформативно, а вам полегшить життя.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.