Портал 24apteka розповів про наслідки відмови від м’яса.

Читайте також: Назвали найпростіший спосіб продовжити життя

1. Зміна смакових рецепторів

Після відмови від м’яса ви зможете більш повно відчути різні смакові відтінки і насолоджуватися ароматами спецій.


Що станеться, якщо повністю відмовитися від м’яса

2. Покращення стану шкіри

Шкіра покращиться не через відмову від продуктів тваринного проходження, а через їх заміну на продукти рослинного походження. Рослинна їжа насичує організм вітамінами і антиоксидантами, які знімають запалення і захищають клітини від дії небезпечних вільних радикалів.

3. Зменшення ваги

Після відмови від цього продукту у людини може виникнути здуття, але це реакція організму на зміну способу харчування. Після відмови від м’яса стрілки на терезах ваги почнуть рухатися.


Зменшення ваги

4. Зниження ризику розвитку ракових захворювань

Існують дослідження, які стверджують, що відмова від м'ясних продуктів приблизно на 30% знижує ризик розвитку онкологічних захворювань. Зокрема, у людей, які перейшли на рослинну їжу, набагато рідше діагностують рак яєчників, шлунка, кишківника, молочної залози. А справа в тих же антиоксидантах - вони запобігають злоякісному переродженню клітин.

5. Покращення якості сну

М'ясо – продукт, якому потрібно кілька годин для того, щоб повністю перетравитися. Це позначається на нічному сні, особливо якщо на вечерю ви з'їли гарячий, жирний стейк.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.