Надмірне потовиділення на ступнях іноді призводить до розвитку грибкових інфекцій та появи страшенно неприємного запаху, передає lifehacker.

Читайте також: Чому набрякають ноги влітку і що з цим робити: відповідь лікаря

Що робити, якщо сильно пітніють ноги?

1. Найпростіше правило – частіше мийте ноги, використовуючи прохолодну воду і мило з антибактеріальними ефірними оліями.

2. Робіть для ніг ванночки з харчової соди, яка завдяки потужним антибактеріальним властивостям зменшить кількість мікробів на ступнях.

3. Використовуйте антибактеріальні і протигрибкові присипки, які збережуть ступні сухими і борються з розмноженням бактерій. Підійде навіть звичайний тальк і кукурудзяний крохмаль.

4. Перед сном користуйтеся антиперспірантами – вночі потові залози менш активні, а значить, антиперспірант зможе проникнути в них глибше і знизить кількість поту протягом наступного дня.

5. Звертайте увагу на взуття з дихаючих матеріалів – натуральної шкіри, замші або спортивної синтетики з антибактеріальними устілками.

6. Вибирайте шкарпетки з дихаючих матеріалів – бавовни і шерсті. Якщо є можливість – міняйте шкарпетки протягом дня.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.