Коли людина впевнена в собі, самодостатня, відкрита до світу і уважна до власних потреб, то вона стає більш привабливою для протилежної статі. Якщо жінка одягне дуже сексуальний одяг, а буде закомплексованою та невпевненою, то вона навряд чи зможе привернути увагу чоловіків.

Читайте також: Чи може зупинитися серце під час сексу: відповідь вчених

Психологи радять не соромитися себе та власного тіла і вчитися бути впевненим у власних силах.

Важливі аспекти сексуальності:

- чуттєвість: вчіться отримувати задоволення від звичайних речей та дрібниць. Наприклад, насолоджуйте теплом пледу, коли ви прийшли з морозної вулиці, запахом ранкової кави чи квітів. Отримуйте задоволення від вашого життя!

- стосунки із власним тілом: полюбіть і прийміть своє тіло таким, яким воно є. Якщо вас щось не влаштовує – працюйте над цим. Але головне – у вашій голові. Навіть струнка фігура не зможе приносити вам задоволення, якщо ви не полюбите себе. Не соромтесь себе!

- стосунки з іншими людьми та вашим партнером: без уміння спілкуватись, слухати і бути цікавим – навіть й мови не може бути про сексуальність;

- фізична любов: ставтесь до сексу не як до способу прив'язати до себе партнера чи підняти власну самооцінку. Секс – це фізичне вираження вашої любові.