Хтось уважає її причиною вік, хтось – надмірне споживання рідини чи особливості організму. Що насправді спричиняє інконтиненцію, може встановити тільки лікар. До якого й закликаємо звертатися по кваліфіковану допомогу.

До теми Урологічні поглинаючі засоби: чим вони відрізняються від звичайних прокладок та підгузків

А ми розповімо про те, які зі спеціальних засобів дадуть вам змогу вести активний спосіб життя навіть при нетриманні сечі. Але спершу про симптоми.

Як розпізнати нетримання

  • Часті позиви до сечовипускання (понад 10 разів на добу).
  • Виникнення позивів навіть при неповному сечовому міхурі.
  • Позиви до сечовипускання чи підтікання під час сміху, кашлі, напруженні, статевому актові та фізичних навантаженнях.
  • Підтікання сечі при чханні та напруженні м’язів.
  • Непереборне бажання помочитися під впливом провокуючих чинників: капання води, яскравого світла, холоду, хвилювання.

За будь-яких умов підтікання сечі – не норма, у цьому випадку завжди потрібна консультація фахівця. Гарна новина в тому, що інконтиненцію можна вилікувати. І що раніше ви відвідаєте лікаря, то швидше й простіше вам буде повернутись до звичного способу життя.


Нетримання сечі – не норма / Фото: istock

Спеціальні урологічні прокладки та білизна Seni дають відчуття захисту та комфорту при будь-якому ступені нетримання сечі. Вони вбирають вологу, захищають від протікань і запобігають появі неприємного запаху. І підходять навіть тим, хто не уявляє свого життя без спорту та фізичних навантажень.

Поглинаючі засоби Seni виготовляються з матеріалів найвищої якості, мають анатомічну форму й забезпечують свободу рухів.

Що робити чоловікам

Сильна половина людства найболісніше сприймає проблему нетримання сечі. При цьому здебільшого всіляко зволікає з візитом до лікаря, лише погіршуючи ситуацію. Тому, насамперед, слід визнати проблему й звернутися по допомогу до уролога.


Чоловічі урологічні прокладки від Seni / Фото: Seni

А одноразові трусики Seni Active та урологічні прокладки Seni Man допоможуть вам у період лікування жити активним життям, не відмовляючись ні від фізичних навантажень, ні від активного відпочинку.

Що робити жінкам

Інконтиненція помітно псує якість життя, однак не загрожує здоров’ю. Тому багато хто із жінок також відкладає розв’язання проблеми – через сором, через незнання, до якого лікаря звернутись, або ж сподіваючись, що все якось минеться.


Одноразова білизна від Seni / Фото Seni

Тож представницям прекрасної статі також слід зрозуміти: не минеться! Урешті-решт доведеться звернутись до фахівця. Жінкам крім уролога потрібен гінеколог: у тандемі ці спеціалісти швидше допоможуть подолати проблему. У період лікування повсякденне життя вам полегшать прокладки Seni Lady та одноразові трусики Seni Active. Із ними ви й далі спокійно відвідуватимете фітнес, йогу, степ-аеробіку, щоб підтримувати гарну фізичну та красу.