Експерти зазначають, що сексуальна орієнтація містить багато аспектів життя, серед яких: до кого відбувається потяг, з ким людина займається сексом та її самоідентифікація, пише Taylor&Francis.

Читайте також: Назвали користь сексу на перших побаченнях

До недавнього часу дослідники зосереджувалися тільки на останньому аспекті, що спрощує, але не пояснює стан справ.

Використовуючи дані масштабного опитування американських студентів, вчені відстежували сексуальну ідентичність, поведінку і романтичні переживання понад 6000 добровольців у віці від 16 до 32 років.

Їх тричі опитували про сексуальну орієнтацію: у підлітковому віці, на початку 20 років та ближче до 30-ти.

Результати наукової роботи показали, що як у чоловіків, так і у жінок виявили мінливу сексуальну орієнтацію, причому не тільки в підлітковому віці, але і у 20 років та після.

У жінок у 20 років найбільш динамічно змінювалася сексуальна орієнтація. При цьому 90% чоловіків вважали себе гетеросексуальними. Дослідження показало, що 67% жінок з переважно традиційною орієнтацією у свої двадцять років вважали сексуально привабливими представників обох статей. Однак ближче до тридцяти років жінки з цієї групи вибирали виключно чоловіків.

Взагалі, жінки продемонстрували велику мінливість сексуальної орієнтації в міру дорослішання, ніж чоловіки. Все тому, що жінкам складніше визначити свою сексуальну орієнтацію. Адже вони розглядають її значно ширше, ніж чоловіки. І навіть коли жінка вважає себе гетеросексуальною, то це не означає, що вона не проявляє інтерес до жінок.

Ближче до 30 років сексуальна орієнтація людей стає менш гнучкою.

Висновок вчених: сексуальна орієнтація є дуже динамічною в віці 20-30 років.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.