В офлайн-опитуванні взяли участь 1000 людей у віці від 21 до 45 років. У фокус-групу увійшли молоді подружні пари, сім'ї, які перебувають у шлюбі більше трьох років, і молоді люди без постійної пари.

Читайте також: 6 секс-позицій, які ненавидять жінки

Одна з класичних еротичних фантазій – це рольова гра "учень – вчителька".

"Мати заборонене – це цікаво, складно і збудливо. Найчастіше у фантазіях виступають ті герої, з якими в реальному житті контакт мало можливий або навіть заборонений, наприклад, з ученицею. Чоловіки думають, що свій перший секс дівчата пам'ятають все життя і по ньому оцінюють наступних партнерів. До того ж приємно відчувати себе наставником-учителем. А можна навпаки стати учнем і опанувати викладачем – людиною, який обмежує доступ до себе формальними рамками і авторитетом", – каже психолог Галина Єлізарова.

Прагнення жінки стати кращою, показати своєму "султану" перевагу над конкурентками сформували в українських пар бажання опинитися у гаремі.

Однією з найяскравіших фантазій психологи назвали прийом у лікаря.

"Лікар часто асоціюється з болем, саме тому ми хочемо бачити протилежний образ лікаря. Медпрацівник – це людина, яку ми пускаємо до тіла, тому що так треба, і тут запускається асоціативний ланцюжок. Сексуальні фантазії, пов'язані з шкільної і медичної тематикою, частково, базуються на відношенні до працівників цих сфер, вони апріорі знають більше, і це збільшує інтерес і дає грунт для фантазій", – говорить Єлізарова.

З виходом на екрани фільму "50 відтінків сірого" українці широко відкрили для себе домінування в сексуальному житті, каже Олена Соловйова, засновник першого в Україні простору для втілення еротичних фантазій і рольових ігор "Cherry Twins".

"Чоловіки завжди хочуть відчувати свою владу в сексі, а жінки – експериментувати. Їх бажання збігаються і знаходять відгук у жорстких рольових іграх", – зазначає вона.

Згідно з дослідженням, близько 50% жінок заводяться від ідеї жорсткого сексу. Грубість викликає пристрасть і це заводить, відзначають психологи.

Опитування також показало, що в більшості випадків фантазії українців так і залишаються нереалізованими.