Чи варто лікувати рожу народними методами розповів сімейний лікар Михайло Цюрак.

До теми: Коли небезпечно поєднувати народну медицину з ліками

Зазвичай ця хвороба виникає на ногах, проте може з'явитися на обличчі чи інших ділянках шкіри.

Бешиха – симптоми
  • Почервоніння на шкірі незвичної форми;
  • Набряк та біль у місці почервоніння;
  • Місце запалення стає гарячим на дотик;
  • У деяких людей може виникнути гарячка;


Перші симптоми рожі

Хоч бешиха в основному виникає через вогнища інфекції в організмі, нею можна заразитись від хворої людини, особливо, якщо на вашій шкірі є ураження.

Які існують методи лікування рожі?

В українців досі дуже поширені різноманітні методи лікування цього захворювання: молитви, замовляння, бабки, знахарі, мольфари та ворожки. Безліч людей чомусь продовжують ігнорувати медичну допомогу, ризикуючи власним здоров'ям.

Лікування рожі лише одне – антибіотик, який повинен призначити лікар. Якщо не вбити стрептокок антибіотиком, хвороба може перейти у хронічну форму.

Наслідки неправильного лікування бешихи

Хронічна форма цієї інфекції призводить до хронічного запалення шкіри та порушення відтоку лімфи кінцівки, через що виникає слоновість – значне збільшення в розмірах руки чи ноги. Ця стадія хвороби дуже важко та довго лікується і часто призводить до інвалідності.

Пам'ятайте: лікування народними методами "рожистого" запалення – це зволікання, яке може призвести до серйозних ускладнень. Тому як би майстерно не викачувала яйця пані з рекомендацій сусідів, при симптомах бешихи одразу звертайтесь до лікаря.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.