Планують, що Serum Institute of India вироблятиме 300 мільйонів доз російського горе-препарату на рік. Першу партію очікують вже невдовзі.

Увага Дискримінація, – Росія бідкається через висловлювання МЗС Франції про її вакцину

Масове виробництво "Супутник V"

"Сторони мають намір виробляти понад 300 мільйонів доз вакцини в Індії на рік. Перша партія очікується у вересні 2021 року", – мовиться в повідомленні російського Фонду прямих інвестицій.

Кирил Дмитрієв, генеральний директор Фонду, назвав угоду із Індією "важливим кроком", який збільшить виробничі можливості "Супутник V" і в зрештою "врятує життя як в Індії, так і в усьому світі".

"Супутник V": останні новини

  • На тлі погіршення епідеміологічної ситуації у Росії влада змушує вакцинуватись населення. Водночас лише 35% росіян готові щеплюватися "Супутником V". Люди не довіряють владі.
  • Вакцинуватися "Супутником V" не бажають навіть російські пропагандисти. Зокрема, Дар'я Асламова влаштувала істерику, коли її доньку змусили вакцинуватись препаратом.
  • Не краща ситуація також у країнах, які закупили російський горе-препарат. Зокрема, Словаччина повернула назад до Росії понад половину партії скандальної вакцини від коронавірусу "Супутник V", адже охочих щеплюватись нею – немає.
  • Держсекретаря при міністерстві закордонних справ Франції Клеман Бон заявив, що Європейський Союз не має визнавати вакцини від коронавірусу, які зробили у Китаї та Росії.

Увага Закінчився "Супутник": в Росії медсестра вколола людям замість вакцини воду