Про це пише Psychology Today.

Читайте також: Вчені створили вакцину від небезпечних видів раку

Онкологи стверджують, що найбільші шанси на одужання мають люди, діагноз яким поставлений на ранніх стадіях захворювання. Однак безліч пухлин не виявляють свою присутність в організмі людини, поки по тілу не поширяться множинні метастази.

Рак на ранніх стадіях можна визначити за запахом
Рак на ранніх стадіях можна визначити за запахом

Нещодавно американські дослідники з'ясували, що при визначенні специфічних хімікатів в повітрі, що виділяється під час дихання, можна виявити наявність пухлини в легенях, шлунку, кишківнику і деяких інших органах людини.

Науковці з США провели експеримент, у якому взяла участь колишня медсестра Джой Мільн. Перед нею поставили 10 масок, 5 з яких належали пацієнтам з раком. Після ретельного обнюхування, Джой визначила 3 з 5 "ракових" масок.

Жінка переконує, що люди, які страждають на рак, мають важкий вершковий запах з нотками дріжджів. А після того, як маски провітрилися, від них почав йти солоний запах.

Люди, які страждають на рак, мають важкий вершковий запах
Люди, які страждають на рак, мають важкий вершковий запах

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.