Дітей любили в дитинстві більше, більше обіймали, цілували. Тому для них любов – це висловлювати свої почуття та думки без остраху, розповів відомий психолог Михайло Лабковський.

Читайте також: Емоційно холодні батьки: чому виникає це явище та як розпізнати

А інших дітей любили менше, до них батьки були емоційно холодними. Вони не обіймали цю дитину, а говорили лише про шкільні оцінки та погоду.

Така дитина виростає з моторошним почуттям самотності. Він чи вона знаходить партнера та заводить сім’ю і виявляється, що почуття самотності збільшується.

Інші ж батьки, які хвалили лише за досягнення – гарну оцінку, вимитий посуд, прибрану кімнату, змушують дітей ставати "плейбоями-донжуанами", які вміють завойовувати любов. Такі дорослі просто не знають, що любити можна просто за те, що ти є. Після завоювання цієї жертви, людина втрачає інтерес до неї, оскільки яка ж ця любов, якщо не потрібно нічого робити заради неї.

Що таке любов: пояснення психолога
Що таке любов: пояснення психолога

Психолог зазначає, що є й інший тип – "поступливі господарочки", які зі шкіри лізуть, щоб чоловік оцінив вечерю, прибрану квартиру та мереживну білизну. Вони записуються на курси, щоб докласти більш зусиль, щоб їх любили. У підсумку – на них ніхто не одружується, оскільки немає взаємності.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.