Про це розповіли на My Domaine.

Зірка розповіла, що обов’язково необхідно піклуватися фізичне і моральне самопочуття. "Здатність чути своє тіло і розум – це ключ до здоров'я", – впевнена Мірнс.

Ранок

Як розповіла балерина, кожен ранок для неї – це суцільне випробування, особливо після виступу.

"Я приймаю гарячий душ, займаюся на велотренажері близько 20 хвилин, потім півгодини розтягуюся, щоб поліпшити циркуляцію крові в м'язах", – поділилася Сара. Вона зазначає, що це допомагає підготувати тіло до майбутніх репетицій, які зазвичай тривають від шести до десяти годин.

Сніданок

Такий собі секрет її ранкового сніданку це те, що вона, насправді, рідко ситно снідає, тому що завжди пізно вечеряє.


Сара Мірнс

"Зазвичай я снідаю йогуртом без наповнювачів, можу додати трохи свіжих ягід. По дорозі в театр купую каву, але випиваю всього третину чашки. До обіду споживаю дуже багато води", – поділилась Мірнс.

Читайте також: Сніданки, від яких краще відмовитися

Обід

Замість того, щоб повноцінно поїсти один раз, вона віддає перевагу декільком прийомам їжі, щоб підтримувати енергію в тілі. Так вона себе може почувати вдосталь ситою і енергійною під час виступу.

"Зазвичай я їм горіхи, банани, йогурт або крекери. За дві години до виступу я їм бутерброд з індичатиною, сиром і помідорами", – розповіла зірка.

Вечеря

Вечеря для неї – це суцільний ритуал. Оскільки робота на сцені триває кілька годин, для неї дуже важливо правильно поповнити запас енергії. "Вечеря – головний прийом їжі. Я завжди їм після виступу, незважаючи на те, наскільки я втомилася. Увечері їм білкову їжу, зелені овочі і навіть пасту. Також люблю мексиканську, індійську або японську кухню", – зізналася дівчина.

Крім того, кожна її вечеря супроводжується одним келихом вина.

Відпочинок

Своїм найкращим відпочинком балерина вважає домашні посиденьки зі своїм нареченим.

"Як тільки я приходжу додому – я починаю вірити в баланс між роботою та особистим життям. Весь стрес я залишаю в театрі", – каже Мірнс. Вона старається завжди прислухатися до свого організму і брати додатковий час на відпочинок при необхідності.


Сара Мірнс

"Моє тіло хвилює мене в першу чергу. Я вже на тому етапі кар'єри, коли не боюся просити трохи більше часу на відновлення сил", підсумувала Мірнс.

Читайте також: 12 кроків до здорового харчування: зручна інфографіка для початківців