Про це йдеться у досліджені центру з контролю і профілактики захворювань США.

Читайте також: Які професії можуть бути небезпечними для вашої психіки: дослідження

Фахівці зібрали дані про 22 тисячі самогубств у 17 штатах з 2012 по 2015 роки, щоб спробувати знайти зв’язки, які можуть допомогти врятувати тисячі життів. Зокрема, медики шукали зв’язок між самогубством і професією. Виявилося, вона дійсно простежується.

Найвищі показники для жінок виявилися у працівниць сфери обслуговування та громадського харчування, а у чоловіків для дизайнерів, спортсменів, будівельників і журналістів.


Працівники творчих професій найбільше схильні до самогубства

Серед представників цих професій самогубців майже на 50% більше, ніж серед інших. Найменше самогубств виявилося серед працівників сфери освіти і науки.

Психологи вважають, що профілактика суїциду в колективі на робочому місці може дати хороші результати. Вони закликали не закривати очі на ознаки депресії або підготовки до самогубства у колег, а приймати заходи.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.