Патчі швидко знімають набряклість очей, сліди втоми і дрібні зморшки тоді, коли потрібно мати сяючий і ефектний вигляд. Маска-пластир, як часто називають патчі, швидко завоювала популярність серед жінок.

Читайте також: Що таке патчі і для чого вони потрібні: поради, як правильно користуватись

Як наносити патчі під очі

Приклейте патчі на попередньо очищену область навколо очей, залиште їх на 15 хвилин, потім зніміть. За цей час пластир встигне подіяти і віддати шкірі всі корисні речовини, якими просякнутий. Знімайте патчі тільки у напрямку від носа до скроні, щоб не розтягувати шкіру.


Патчі під очі: як правильно наносити

Помилки у використанні патчів під очі

Не звертати увагу на свій тип шкіри

Патчі бувають дуже різні і всі спрямовані на боротьбу з конкретною проблемою – сухістю, млявістю, темними колами, передчасним старінням тощо. Універсальними вважаються гідрогелеві, так як вони допомагають моментально освіжити шкіру. Обирайте патчі під свій тип шкіри та під конкретну мету.

Читайте також: Як позбутися мішків під очима в домашніх умовах: дієві способи

Не читати склад

Деякі компоненти косметики здатні викликати алергію. Обов'язково читай склад патчів, які наносиш на обличчя. Це правило стосується усієї косметики, якою ви користуєтесь.


Патчі під очі: помилки при нанесенні

Довго тримати патчі

Довше не означає краще. Багато хто залишає патчі під очима аж на всю ніч, але ефективності від цього жодної. За 15, максимум 20 хвилин патчі повністю віддають шкірі все, чим просякнуті. Залишаючи їх на ній на більш тривалий термін ви ризикуєте заробити сухість і почервоніння області навколо очей.