Саме тому очільник МОЗ Віктор Ляшко підписав наказ про бустерну вакцинацію для усіх, хто вже отримав стандартний курс щеплень.

Увага Сезонні вірусні інфекції: як вберегтися від застуди та грипу напередодні свят

Новий сплеск захворюваності не за горами

Віктор Ляшко нагадав, що у світі зафіксували новий абсолютний рекорд добових випадків коронавірусу – 2 мільйони 552 тисячі. А також те, що наразі зростання кількості випадків відбувається на всіх континентах.

Віктор Ляшко – очільник МОЗ

“Медична система готується до чергового зростання кількості випадків COVID-19 в Україні. Водночас ми закликаємо всіх українців зробити свідомий вибір на користь вакцинації від коронавірусної хвороби та допомогти нам здолати епідемію”.

Яка ситуація з вакцинацією в Україні

За даними голови МОЗ, наразі лише три регіони країни подолали 50% повністю вакцинованого дорослого населення:

  • Київ (73%),
  • Київська (55%),
  • Полтавська (51%) області.

Від початку вакцинальної кампанії щепили 14 778 321 людину, з них отримали першу дозу 14 778 319 людей, повністю імунізовані 13 905 862 людини.

Додатковою дозою щепилися 5 399 людей, а ревакцинувалися – 11 596.

Актуально За добу бустер отримали 4 тисячі людей: детально про вакцинацію в Україні

Також міністр зауважив, що вакцин в Україні є достатньо і для першого, і для другого щеплення, а також для введення додаткової і бустерної доз.

Актуальна статистика COVID-19 в Україні

Джерело: МОЗ

  • В Україні кілька днів поспіль зростає кількість випадків інфікування коронавірусом. Так, станом на 6 січня, впродовж доби в Україні підтвердили коронавірус у 6 632 людей.
  • До лікарень госпіталізували 2 028 пацієнтів з вираженими симптомами коронавірусу. Від ускладнень хвороби померли 187 українців. Натомість видужали – 9 121 людина.
  • Від початку пандемії в Україні зареєстрували 3 689 291 випадок захворювання на коронавірус.

Грип і коронавірус разом: що таке "флурона" – дивитись відео