Про це йдеться у доповіді, опублікованій в Public Health England, передає Тhe Guardian.
Зі слів науковців, ті, хто протягом дня робить 10 тисяч кроків або гуляють замість сісти у транспорт, помилково вважають, що роблять достатньо зусиль, аби залишатися у формі.
Читайте також: Що робити, якщо сірка забила вухо
Ходьба чи робота у саду, безумовно, є корисними для роботи серця та покращення кровообігу.
Та для зміцнення м'язів і кісток цього замало. Зокрема, у людей пенсійного віку через погану м'язову силу ризик падінь зростає на 76%.
А постійні тренування і збалансована діяльність допомагають запобігти падіння, покращують сон, настрій та знижують ризик ранньої смерті.
Розуміння того, що потрібно більше ходити і займатися аеробною діяльністю, зберігаючи темп серцевого ритму, зростає. Але потреба в двох тренуваннях на тиждень – на силу і баланс – це головна порада,
– сказала фахівець Луїза Ансарі.
Як правило, м'язи перебувають на піку активності у 30-річному віці людини. Якщо активно не працювати – м'язовий тонус зникає уже до 40-річчя. Найкращі види вправ – ігри з м'ячем, танці, нордична ходьба та тренування з вагами.
Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.