Перша смерть у США через мавпячу віспу

Поки що не було жодних інших повідомлень про смерть хворих мавпячою віспою в Сполучених Штатах. В заяві органів охорони здоров’я Техасу зазначили, що справа розслідується, щоб визначити, яку роль у смерті зіграла віспа мавп.

Також на тему: Чоловік одночасно заразився мавпячою віспою, ВІЛ та COVID-19

Вони уточнили, що пацієнт був дорослим і його імунна система була сильно ослаблена.

Я думаю, що потрібне додаткове розслідування, щоб дізнатися, яку роль віспа мавп могла зіграти в його смерті. Важливо підкреслити, що випадки смерті від віспи мавп, хоча й можливі, але залишаються дуже рідкісними,
– зазначила Дженніфер МакКвістон з Центрів контролю та профілактики захворювань.

Мавпяча віспа в США

Наразі в Сполучених Штатах зареєстровано 18 100 випадків захворювання на мавпячу віспу. Згідно з даними органів охорони здоров’я, останнім часом кількість нових випадків інфікування трохи зменшилася. Епідемія вражає насамперед чоловіків-геїв та бісексуалів, і більшість випадків передачі інфекції відбувається під час статевого акту.

Згідно з дослідженням CDC, близько половини чоловіків, які мають секс з іншими чоловіками, зменшили кількість своїх партнерів, та стосунків на одну ніч або використання додатків для знайомств для пошуку сексу.

Сполучені Штати зосередили свої заходи в боротьбі з епідемією на розповсюдження вакцин. Уряд оголосив, що щеплення будуть доступні саме на великих ЛГБТК-заходах.