Суперносій коронавірусу

Цей чоловік їздив по всьому регіону з публічними лекціями про здоров'я, які користуються великою популярністю у людей похилого віку, пише China Morning Post.

Також на тему: У Норвегії не встановили зв'язку між смертністю літніх людей та вакциною Pfizer

Він виявився безсимптомним носієм інфекції. Перш ніж система відстеження контактів вирахувала чоловіка, він встиг побувати в декількох містах, подорожуючи на поїзді.

Коронавірус в Китаї

З кінця грудня 2020 року спалахи зараження були виявлені у Пекіні, провінціях Сичуань, Хебей, Ляонін і Хейлунцзян. Національна комісія охорони здоров'я Китаю заявила, що недавні спалахи інфекції на північному сході Китаю були завезені з інших країн, в тому числі в заморожених і охолоджених продуктах.

Однак ця інформація так і не підтвердилася. За останніми даними, наразі мінімум в 11 регіонах країни введені жорсткі заходи ізоляції та розгорнуто масове тестування для запобігання нових спалахів. Влада просить громадян дотримуватися всіх запобіжних заходів і за можливості утриматися від поїздок під час святкування Китайського Нового року, коли традиційно мільйони людей їдуть в гості та на розпродажі.