Що відомо про терапію

HER2 – трансмембранний білок, який бере участь у передачі сигналів, що відповідають за ріст і диференціювання клітин. У разі порушення його експресії може початися злоякісна трансформація клітин. В такому випадку підвищується агресивність раку грудей, і пацієнтам призначають анти-HER2 терапію моноклональними антитілами.

До теми Кожна 7-а жінка має проблеми з грудними залозами: що потрібно знати про рак грудей

Phesgo – що це?
Phesgo – це суміш препаратів пертузумабу і трастузумабу, антитіл, які раніше застосовувалися в якості окремих внутрішньовенних засобів для лікування всіх стадій HER2-позитивного раку молочної залози в комбінації з хіміотерапією.

За словами представників NHS Великобританії, ін'єкція препарату Phesgo істотно знижує ризик інфекції серед ракових пацієнтів, оскільки їм не доведеться затримуватися в лікарні тривалий час.

На думку Ділить Морган, директора благодійного фонду Breast Cancer Now, твердження регулятором Phesgo - "фантастична новина" для тисяч жінок, які зможуть скористатися більш швидким і неінвазивним методом. Щорічно цю процедуру можуть пройти 3600 пацієнтів країни.