Розальба Ернандес (Rosalba Hernandez) з Іллінойського університету в Урбані-Шампейн і її колеги вивчили зв'язок оптимістичного світогляду і якості сну, інформує Behavioral Medicine.

Читайте також: Як кава впливає на сон людини: нове дослідження

Для визначення "рівня оптимізму" добровольці відповіли на 10 питань, за підсумками якого психологи могли встановити, який настрій переважає у них – позитивний чи негативний.

Підтвердженням їх висновків стали результати дослідження, яке охопило понад 3,5 тисячі осіб у віці від 32 років до 51 року.

Також вчені питали про тривалість і якість сну, а також наявність симптомів безсоння або денної сонливості. Крім того, в певний час доби учасники експерименту носили датчики активності.

Зіставивши отримані результати, вчені зробили висновок, що більш оптимістичний настрій, як правило, знижує частоту розладів сну

У людей, які вважали себе оптимістами, шанси добре виспатися були на 31% вище, ніж у більш песимістично налаштованих учасників.

Оптимістам також легше долати подібні розлади, перш за все, через підвищення стійкості до стресів.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.